З 6 по 9 жовтня 2017 Паризька оптична виставка SILMO відзначала своє 50-ти річчя.

У виставковому павільйоні Parc des Expositions Paris, більше 3000 міжнародних компаній-виробників, представили свої новинки: оправи для окулярів, сонцезахисні окуляри, лінзи для окулярів і контактні лінзи, аксесуари, професійне обладнання та програмне забезпечення. 2017 — ключовий і ювілейний рік, так як SILMO PARIS відсвяткувала половину століття, підкреслюючи свою виняткову роль у міжнародній оптиці.

Раз на рік професіонали галузі збираються разом, щоб продемонструвати свої досягнення і задати новий вектор розвитку оптичної індустрії на найближчий рік, поспілкуватися в атмосфері Парижа, самого центру Європи.На стенді компанії NEW LINE GROUP, велася активна робота з клієнтами. Увага була прикута до оновлень колекцій в брендах Baldinini, Emilia Line by Enni Marco, Enni Marco.

Для більш продуктивної роботи, в рамках оптичного салону, були організовані круглі столи, семінари та гала вечеря в GRAND PALACE. На вечері новий президент SILMO Amélie MOREL, особисто нагородила компанії, що стали переможцями в різних номінаціях, представлених на Паризької оптичної виставці. Щоб привернути якнайширшу аудиторіюSilmo Paris заснувала ряд премій в різних номінаціях. Інтернет спільноті було дано можливості вибрати знаковий продукт, який вразив їх найбільше. В цілому буловисунуто понад 120 продуктів!

І ми з гордістю повідомляємо Вам, що «50-РІЧНУ» СПЕЦІАЛЬНУ ПРЕМІЮ інтернетголосування,

виграла модель EMILIA line by ENNI MARCO!

Silmo