Lensess1Сонцезахисні лінзи в окулярах — це основа безпеки для зору людини і основний фактор, що впливає на загальний комфорт при використанні цього аксесуара. Тому сонцезахисним лінзам колекції Enni Marco виявляють особливу увагу і виставляють максимально високі запити щодо якості та безпеки. Основа цих запитів — 100% захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Крім того, для сонцезахисних окулярів під брендом Enni Marco важливі хороші оптичні властивості, легка вага і висока міцність. Всі ці вимоги гарантовано витримані в кожній моделі під логотипом бренду.

Лінзи преміум класу для всього модельного ряду виготовляються професійними світовими брендами:

  • Sola (Німеччина) — дочірня компанія виробника Carl Zeiss: незмінного світового лідера в індустрії виробництва лінз. Продукція відома у всьому світі завдяки своїй репутації з істинно німецькою якістю і точністю.
  • Intercast S.p.A. (Італія) — один з найбільших італійських спеціалізованих виробників лінз для сонцезахисних окулярів, який довгий час використовувався виключно для внутрішніх потреб ринку Італії, але зараз широко використовується багатьма брендами світового рівня, серед яких і Enni Marco. Лінзи від цього бренду відрізняються не тільки високою якістю, але і неймовірним зовнішнім виглядом за рахунок дизайнерських експериментів, як з вибором кольорів, так і з градієнтними і дзеркальними покриттями.

Продукція Sola переважає в чоловічій частині колекцій Enni Marco, а Intercast S.p.A., відповідно в жіночій. Це обумовлено поточним порядком дизайну колекцій: основа жіночої колекції розробляється в головній штаб-квартирі EMstudio в Беллуно (Італія) і для витримки статусу істинно італійського продукту з гарантією дотримання всіх традицій стилю Made in Italy використовується саме італійський бренд Intercast S.p.A. Чоловіча ж колекція розробляється в більшій частині в недавно відкритій нової європейської штаб-квартирі EMstudio в Берліні (Німеччина) і, відповідно, німецькі розробники в плані довіри до якості і надійності використовуватимуть всі ті ж німецькі комплектуючі — сонцезахисні лінзи Sola зокрема.

Всі сонцезахисні лінзи в окулярах від Enni Marco виготовлені з оптичного полімеру CR39E, який відрізняється від всього ряду лінз, перш за все підвищену міцність і стійкість до механічних пошкоджень (до подряпин зокрема), що виключає необхідність в нанесенні будь-яких захисних покриттів, якість і довговічність яких може викликати серйозні сумніви. Крім того, лінзи з CR39E в сонцезахисних окулярах Enni Marco використовують технології просвітленої оптики, тобто додаткове очищення лінзи від домішок, що дозволяє забезпечити найкращі оптичні властивості. А з властивою представникам всієї групи матеріалів CR39 легкістю, використовуваний варіант є оптимальним для якісних і зручних сонцезахисних окулярів. Ці лінзи забезпечують:

  • Відсутність стомлення при довготривалому використанні
  • Передачу оптимальної контрастності і детальне зображення навколишніх предметів
  • Надання необмеженого периферійного огляду
  • Відсутність спотворення колірної гами

У деяких моделях сонцезахисних окулярів Enni Marco використовуються поляризовані лінзи, для забезпечення додаткового захисту очей від світла, відбитого від плоских поверхонь. Серед технологічних інновацій, які використовуються в ряді моделей сонцезахисних окулярів Enni Marco можна виділити покриття REVO (дзеркальні лінзи), яке виготовляється на спеціальному вакуумному устаткуванні і складається з 14 захисних шарів з різними показниками заломлення, забезпечуючи при цьому максимальний захист від усього спектра прямих і відбитих променів . Ця технологія була запозичена з космічної сфери — подібним покриттям покривається забрало шоломів для космонавтів, забезпечуючи максимальний захист в умовах відкритого космосу. Що стосується дизайну лінз, то в колекціях використовується широкий ряд колірних рішень, різних градієнтних реалізацій і дзеркальних покриттів.

Особливості матеріалів і технологій при виготовленні оправ більш детально описані у відповідному розділі.