mazzucchelliproductionПродукція з модельного ряду окулярів від Enni Marco проводиться на найбільш технологічно оснащених і великих фабриках Італії та Азії. Саме на цих фабриках виробляється продукція одних з кращих світових колекцій від оптичних груп Safilo, Allison і Marcolin. Таким чином, сонцезахисні окуляри і оптичні оправи Enni Marco цікаві і актуальні для широкого кола покупців за рахунок того, що вони нічим не поступається за якістю, але при цьому коштують у кілька разів дешевше.

За загальну якість, і довговічність продукту в оптиці відповідають, перш за все, використовувані у виробництві матеріали і комплектуючі. Для моделей окулярів Enni Marco ці комплектуючі надаються виключно лідерами ринку з інновацій і технологічним рішенням. Це такі незаперечні лідери індустрії як:

 • Mazzucchelli (Italy) — лідер і монополіст у постачанні пластикового матеріалу преміум класу для всіх оптичних брендів fashion сегмента
 • ОВЕ (Germany) — найбільша компанія з розробки та виробництва інноваційних флексів (пружинних механізмів на заушниках в окулярах)
 • Comotec & Visottica (France / Italy) — компанії світового рівня, що випускають носоупори, флекси і фурнітуру
 • Sola і Intercast S.p.A. — виробники високоякісних сонцезахисних лінз преміум класу з Німеччини та Італії

Якщо на будь-якій значній міжнародної оптичної виставці було презентовано нове технологічне рішення, то з дуже великою ймовірністю воно вже буде знаходитися в технологічному аркуші моделей Enni Marco, що надходять у виробництво.

Щодо які використовуються у виготовленні очок Enni Marco матеріалів можна виділити загальні принципи використання: виключно висока якість, міцність, безпеку і максимально прийнятну біо сумісність (відсутність алергічної реакції). Абсолютно всі вироби проходять обов’язкове тестування Сертифікації Євросоюзу, які гарантують якість і безпеку продукту. У виробництві оправ і сонцезахисних окулярів Enni Marco застосовують:

 • Титан — один з найміцніших і в той же час легких матеріалів металевої групи. Ідеальний для використання в оптиці за рахунок своєї надійності, легкої ваги, гіпоаллергенності і стійкості до корозії. Крім того важливим фактором є стійкість до негативного впливу високих температур і загальна термоадаптівность. Титан вважається одним з найбільш вдалих рішень в контексті комфорту для носіїв окулярів.
 • Алюміній — ультралегкий матеріал, який вважається одним з найперспективніших в оптичній індустрії. Негативним фактором цього металу може виступати його відносна м’якість і крихкість, але ці питання вирішуються за рахунок виготовлення більш масивних конструкцій. Моделі Enni Marco, що містять алюміній, виготовляються з його анодованої модифікації за особливою технологією, куди входить і особливий спосіб фарбування, при якому покриття просочує структуру металу. Така поверхня витримує всі несприятливі впливи: фізіологічні та механічні.
 • Монель — переважний металевий сплав в модельному ряді бренду. В основі матеріалу лежить мідь, яка сама по собі є досить гіпоалергенним і прийнятним за масогабаритні співвідношення ісходником для виробництва оправ. Однак в чистому вигляді мідь відносно м’яка і тому в оптиці використовуються сплави на її основі, в яких додані додаткові елементи для додачі твердості і пружності виробу. Монель, який використовується у виробництві продукції Enni Marco, містить: 93% міді, 3% нікелю і 4% допоміжних елементів, які блокують окислення. Таке співвідношення складових сплаву оптимальне для окулярів, тому що не перевищено алергенний поріг наявності нікелю в сплаві (5%). У такому вигляді матеріал має високу міцність і стійкість до корозії.
 • Ацетат целюлози — це полімерний термопластик, який складається з пластифікованого і стабілізованого ацетату целюлози. Такий пластик заслужено вважається надійним «універсальним солдатом» оптичної індустрії, тому що поєднує в собі оптимальні якості: міцність, надійність, прийнятні для всіх тактильні відчуття і вага, а також можливість реалізації найсміливіших дизайнерських рішень як в колірній палітрі, так і в фактурі. Пластикові оправи в окулярах Enni Marco виготовляються з фрезерованного багатошарового ацетату целюлози. Такі багатошарові структури дозволяють створювати дійсно цікаві та оригінальні дизайнерські рішення, що відповідають духу певних колекцій. У виробництві використовується виключно найякісніший пластик преміум класу, вироблений на фабриках Mazzucchelli — незаперечного лідера в інноваціях і технологічних рішеннях в своїй сфері.

Крім того, серед технологічних інновацій, які використовуються брендом в сонцезахисних окулярах, можна виділити наступні:

 • Технологічне рішення Stop-In, яке запобігає внутрішню поверхню лінзи від торкання краю заушника в закритому стані за рахунок особливої ​​конструкції шарніра.
 • Застосування в ряді моделей не силіконових, а пластикових носоупорів, які більш стійкі до окислення.
 • Використання децентрованих лінз в моделях з вигнутим фронтом (обтікаєми форми), що дозволяють мінімізувати спотворення і забезпечити максимальний комфорт.

Особливості матеріалів і технологій в сонцезахисних лінзах більш детально описані у відповідному розділі.