20171031_172742

1-3 листопада 2017 року Києві відбулася спеціалізована виставка «Міжнародна індустрія оптики 2017р»

Свої новинки представили ряд компаній, добре відомих на ринку оптичних послуг в Україні і за її межами.

Група оптичних компаній в складі «Fashion House Group», «Нова Лінія» і «Гамма-Оптик» організували єдиний робочий простір, який об’єднав продукції різних товарних груп і якісного сервісу.

На стенді компанії робота кипіла протягом усіх трьох днів виставки. Робочий простір групи компаній відвідали понад вісімдесят осіб.

На виставці був представлений абсолютно весь бренд портфель групи компаній. Нові колекції сонцезахисних окулярів Baldinini, Сalvin Klein, Balmain, Kenzo, Karl Lagerfeld не залишили байдужими цінителів модних і якісних аксесуарів. Оцінили по достоїнству нову колекцію сонцезахисних окулярів Mario Rossi, що тішить око масою трендових моделей різноманітних напрямків і забарвлень.

Родзинкою було довгоочікуване оновлення капсульної колекції «Emilia Line» бренду Enni Marco. Колекція була нагороджена спеціальним дипломом на ювілейній оптичній виставці SILMO в Парижі, в жовтні цього року. Слава про нашумівшу в Європі колекцію, випередила її поява в Україні.

Натхненням для оновлень Emilia Line by Enni Marco стали оригінальний візерунок і форми крил метелика. По справжньому жіночна і елегантна колекція не залишила байдужих.

Відродження в Україні оптичної виставки показало необхідність проведення таких масштабних заходів. Вони дозволяють не тільки спілкуватися професіоналам світу оптики, укладати вигідні угоди і заводити нові знайомства, а й оздоровчо діють на ринок в цілому, впливаючи на культуру споживання в галузі.

20171102_111245