20180215_105312-01

 

Перша в цьому сезоні подія оптичного ринку України — виставка Міжнародна Індустрія Оптики 2018 у Києві пройшла не без участі бренду Enni Marco. На головному форумі були представлені основні бренди продуктів і сервісів для оптики: від обладнання і лінз до колекцій оправ і сонцезахисних окулярів.

На старті сезону кожен прагне представити тільки найновіше, неповторне і краще. Особливо в сонцезахисної колекції напередодні перших сонячних днів. І в колекціях Enni Marco було на що подивитися. Адже в 2018 році бренд відзначає свій двадцятирічний ювілей, в зв’язку з цим випущена особлива колекція у всіх напрямках — від традиційних коригуючих оправ і сонцезахисних окулярів до ексклюзивних моделей колекції Emilia. Нова тематика і як завжди частинка Італії в усьому продовжує наголошувати імідж бренду.

Актуальність колекцій підтверджує інтерес з боку відвідувачів саме до цієї викладці, за що ми безмежно вдячні. Зовсім скоро все найновіше з’явиться в салонах наших партнерів і на нашому сайті. Буде гарно і цікаво, як всі ці 20 років з Enni Marco 😉


Chiao!

Processed with VSCO with a6 preset